Yhteystiedot ja yhteydenotot

Entinen ja uusi puheenjohtaja: Anna-Riitta ja Mervi
29.2.2016 kevätkokouksessa Maija ja Eila
16.11.2015 opeteltiin kankaanpainantaa

 

 

 

 

Maaningan Martat ry

 

Hallitus 2018

 

 

Puheenjohtaja

Mervi Parviainen, 045-1304235

parviaiset.maaninka@gmail.com


Varapuheenjohtaja

Maarit Walta, 040-5382007

maarit.walta@gmail.com

 

Sihteeri ja rahastonhoitaja

Ulla Jokinen, 050-5149303

ulla.jokinen@luukku.com

 

Muut hallituksen jäsenet:

Kaarina Häkkinen, 050-3048491

kaarina.hakkinen4@gmail.com

 

Anna-Liisa Ruonala, 050-4920422

alruonala@gmail.com

 

Ritva Rytkönen, 045-8596393

r.rytkonen@gmail.com

 

Marika Sahlberg, 040-5219579

maitovalas@gmail.com

 

Ulla Savolainen, 040-7713889

ulla_maija@luukku.com

 

Maija Venäläinen, 0408456144

liisa.tytti@gmail.com

 

Kompostointimartat

Anna-Riitta Havu, 040-7783407 ja Anna-Liisa Ruonala


Kässämartta ja kummimartta 

Mervi Parviainen

 

Puutarhamartat                                                 

Anna-Liisa Ruonala, 050-4920422

anna-liisa.ruonala@dnainternet.net

 

Lea Korhonen, 0400-747173

lea.tapio@suomi24.fi

 

Ruokamartat

Anna-Riitta Havu, 040-7783407

annariitta.havu@luukku.com

 

Kaarina Häkkinen, 050-3048491

kaarina.hakkinen4@gmail.com

 

Eija Pietarinen 0400-684518

eija.pietarinen@gmail.com

 

Eila Myöhänen, 044-3811420

 

Marika Sahlberg, 040-5219579

maitovalas@gmail.com

 

Somemartat Mervi Parviainen ja Maarit Walta

 

Terveysmartta Anna-Liisa Ruonala

 

Ympäristömartta Maarit Walta


 

Savon Marttojen kokousedustajat

Mervi Parviainen ja Ritva Rytkönen


Savon Marttojen hallituksen jäsen Maarit Walta

 

 

Yhdistyksemme sähköposti:

maaninganmartat@luukku.com

 

Yhdistyksemme Facebook-sivuille pääset tästä

 

 

8.2.2016 Teen kiehtova maailma -kurssille osallistui myös Helmi
Kokit Anna-Riitta ja Eila: Hyvvee yritettiin, mutta priimaa tulj!
Ullan topakat possunnassut

 

 

 

Alla olevalla lomakkeella voit ottaa meihin yhteyttä. Kiitos!